Solis S6-GR1P5K inverter
1.895,00 KM
Solis S6-GR1P5K je jednofazni mrežni inverter snage 5 kW iz Solis Mini serije, dizajniran za kućne fotonaponske sustave.
Strujni kapacitet stringa do 16A
Podrška za kontrolu izvoza energije u mrežu
AFCI zaštita – proaktivno smanjuje rizik od požara
Kompaktan dizajn za jednostavnu instalaciju
Praćenje potrošnje opterećenja 24 sata dnevno
Prilagodljiv radu na slabim mrežama
Solis S6-GR1P5K je jednofazni mrežni inverter snage 5 kW iz Solis Mini serije, dizajniran za kućne fotonaponske sustave.
S6-GR1P(2.5-6)K-S serija invertora dizajnirana je za stambene fotonaponske (PV) sisteme. Maksimalna ulazna struja po stringu iznosi 16A, što je kompatibilno sa visokoučinkovitim i bifacijalnim modulima.
Kompaktan i lagan dizajn omogućava jednostavnu instalaciju. Nivo zaštite je povećan na IP66.
Razne inteligentne zaštitne funkcije čine napajanje doma sigurnim i pouzdanim.
| Težina | 8,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 330 × 371 × 161 cm |
| proizvođač | Solis |
| izlazna snaga | 5kW |
| dozvoljena ulazna snaga DC | 7.5kW |
| tip mreže | monofazni 230V |
| broj MPPT | 2 |
| broj DC ulaza | 2 |
| primjena | mrežni kućni |
| efikasnost | 97.1% |
| garancija | 10 godina |
| servis | EMT SOLAR d.o.o |
| neto masa artikla | 8,9kg |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.


Vršimo dostavu na području cjele BIH


















































Recenzije
Još nema recenzija.