Solis S6-EH3P50K-H inverter
14.745,00 KM
Pametno upravljanje energijom
AI inteligentno upravlja punjenjem i pražnjenjem na osnovu TOU (tarifa po vremenu korištenja)
Prilagođava se VPP platformama trećih strana i pružateljima usluga frekvencijske regulacije
Visoke performanse
Podržava 100% trofazni neuravnoteženi izlaz
200% PV ulaznog kapaciteta za maksimalno iskorištavanje solarne energije
Maksimalna sposobnost preopterećenja do 160% u off-grid režimu
Struje punjenja i pražnjenja do 140A
Vrijeme prebacivanja < 10 ms
Fleksibilno i skalabilno
Kompatibilno sa većinom litijumskih baterija
Podržava Solis C&I rješenje za baterije
Jednostavno proširenje sistema putem paralelnog povezivanja i AC spajanja
Predstavljamo S6-EH3P(29.9-50)K-H seriju. Visokonaponski, trofazni sistem za skladištenje energije namijenjen komercijalnim aplikacijama. Ova serija invertora, koja se ističe maksimalnom strujom punjenja/pražnjenja od 70A+70A preko dva neovisno kontrolisana baterijska porta, posjeduje četiri integrisana MPPT-a sa kapacitetom struje po stringu do 20A – osiguravajući vrhunsku isporuku snage.
Bez obzira da li se koristi u mrežnim ili vanmrežnim aplikacijama, serija S6-EH3P(29.9-50)K-H podržava paralelan rad do šest jedinica, sa portom za rezervno napajanje koji može podržati preopterećenje od 1.6 puta u kratkim vremenskim periodima.
Ova najnovija serija je kompatibilna sa širokim spektrom baterija zahvaljujući svom širokom naponskom rasponu, te nudi kontrolu smanjenja vršnog opterećenja u režimima „samopotrošnja“ i „agregat“.
| Težina | 73 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 530 × 880 × 290 cm |
| proizvođač | Solis |
| izlazna snaga | 50kW |
| dozvoljena ulazna snaga DC | 96kW |
| tip mreže | trofazni 3x230V |
| broj MPPT | 4 |
| broj DC ulaza | 8 |
| primjena | hibridni industrijski |
| efikasnost | 97.4% |
| garancija | 5 godina |
| servis | EMT SOLAR d.o.o |
| neto masa artikla | 73kg |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.


Vršimo dostavu na području cjele BIH



















































Recenzije
Još nema recenzija.