Solis S6-EH3P10K02-NV-YD-L inverter
5.295,00 KM
-
Snaga: 10 kW
-
Struja: Trofazna
-
Ulazni napon (MPPT): 200–850 V
-
Maksimalni ulazni napon: 1000 V
-
Maksimalna struja po MPPT: 40 A
-
Izlazni napon: 380/400 V
-
Izlazna frekvencija: 50/60 Hz
-
Maksimalna izlazna struja: 15.2 A / 14.4 A
-
Efikasnost: do 97.6%
-
Zaštita: IP66 (otpornost na vodu i prašinu)
-
Radna temperatura: -40°C do +60°C
-
UPS funkcija (prekid napajanja <10 ms)
Trofazni hibridni inverter serije S6-EH3P(8-15)K02-NV-YD-L pogodan je za velike rezidencijalne PV sisteme za skladištenje energije s niskim naponom baterije (48V).
Proizvodi su kompatibilni s PV panelima visoke snage i podržavaju različite brendove litijumskih i olovno-kiselinskih baterija.
Pored toga, uređaj nudi niz funkcionalnosti, uključujući kompatibilnost s agregatima, UPS nivo prebacivanja, umrežavanje sa mrežnim PV sistemima, podršku za trofazno neuravnoteženo opterećenje i polutalasno opterećenje, itd.
Pomaže domaćinstvima da jednostavno ostvare energetske potrebe s nultom emisijom ugljen-dioksida.
10 sekundi mogućnosti preopterećenja do 200%
Više invertera može raditi zajedno u mikro-mreži
Kompatibilan s agregatima za produženo napajanje tokom nestanka električne energije
Podržava dva rezervna izlaza za inteligentnu kontrolu kritičnih i nekritičnih potrošača
Podržava neuravnoteženo i polutalasno opterećenje i na mrežnom i na rezervnom izlazu
Podržava maksimalnu ulaznu struju od 20A, što ga čini idealnim za sve PV module visoke snage bilo kojeg brenda
Osigurava izvanrednu stabilnost napajanja, održavajući rad potrošača neometanim čak i pri slaboj mreži ili nestabilnom napajanju iz agregata
DC strana baterije može podnijeti maksimalnu struju punjenja/pražnjenja do 290A, omogućavajući pohranu više viška energije proizvedene iz PV sistema
Solis_datasheet_S6-EH3P(8-15)K02-NV-YD-L_TZA_V1,6_202409 (3)
| Težina | 42 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 430 × 660 × 305 cm |
| proizvođač | Solis |
| izlazna snaga | 10kW |
| dozvoljena ulazna snaga DC | 16kW |
| tip mreže | trofazni 3x230V |
| broj MPPT | 2 |
| broj DC ulaza | 3 |
| primjena | hibridni kućni |
| efikasnost | 97.0% |
| garancija | 5 godina |
| servis | EMT SOLAR d.o.o |
| neto masa artikla | 42kg |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.


Vršimo dostavu na području cjele BIH




















































Recenzije
Još nema recenzija.