Solis S6-EH3P10K-H inverter
3.785,00 KM
Automatsko prebacivanje na UPS režim
Podržava režim smanjenja vršnog opterećenja (Peak Shaving Mode)
Integrisana 3 ili 4 MPPT ulaza za različite orijentacije nizova panela
Vodeća vrijednost u industriji: maksimalna snaga punjenja/pražnjenja 50A / 10kW
Unaprijed pripremljeni kablovi za bateriju, mjerni uređaj i CAN komunikaciju smanjuju vrijeme instalacije
Podržava neuravnotežena i polutalasna opterećenja na mrežnom i rezervnom izlazu
Kompatibilan s više modela litijumskih baterija različitih proizvođača
Poboljšana zaštita i funkcije upravljanja baterijom za duži vijek trajanja
Solis S6-EH3P10K-H-EU je trofazni hibridni inverter snage 10 kW, dizajniran za kućne i komercijalne fotonaponske sustave. Nudi visoku efikasnost, napredne značajke zaštite i kompatibilnost s različitim vrstama litij-ionskih baterija.
S6 solarni inverter koji se može povezati sa solarnim panelima i baterijom visokog napona.
Ovaj inverter tokom dana prikuplja solarnu energiju i napaja kućne potrošače, dok istovremeno puni bateriju.
Noću koristi energiju iz baterije kako bi zadovoljio potrebe vašeg doma.
Na taj način izbjegavate korištenje električne energije iz mreže i štedite novac – više nećete platiti ni fening elektroprivredi!
Uzvratite udarac uz novi S6 solarni hibridni inverter iz Solisa.
| Težina | 30,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 600 × 500 × 230 cm |
| proizvođač | Solis |
| izlazna snaga | 10kW |
| dozvoljena ulazna snaga DC | 20kW |
| tip mreže | trofazni 3x230V |
| broj MPPT | 4 |
| broj DC ulaza | 4 |
| efikasnost | 98.31% |
| primjena | hibridni kućni |
| garancija | 5 godina |
| servis | EMT SOLAR d.o.o |
| neto masa artikla | 30,2kg |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.


Vršimo dostavu na području cjele BIH

















































Recenzije
Još nema recenzija.